ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krakowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krakowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Nasz TOP ekogroszek workowany oferowany w Krakowie cechuje się między innymi najwyższą jakością wykonania. Powstaje z węgla kamiennego na nowoczesnej linii produkcyjnej, która zapewnia jego wysoką i niezmienną, powtarzalną wydajność i cechy użytkowe. Najlepszy ekogroszek naszej produkcji spełnia także wszelkie rygorystyczne wymogi stawiane przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych, dotyczące parametrów tego paliwa. W myśl rozporządzenia, każdy ekogroszek na sprzedaż w Krakowie i w innych polskich miastach powinien mieć granulację w zakresie od 5 do 25 mm, wartość opałową równą lub wyższą niż 24 MJ/kg, a zdolność spiekania nie powinna przekraczać 25 RI. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż węgiel ekogroszek nie powinien mieć w sobie więcej niż 12% popiołu, 1,2% siarki oraz 15% wilgotności. Nasz ekogroszek premium w korzystnej cenie oferujemy w wielu punktach handlowych wśród naszych dystrybutorów, jak i na naszej firmowej stronie internetowej.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Węgiel opałowy ekogroszek jest dedykowany do kotłów 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych między innymi w podajnik rusztowy lub rynnowy. Gwarantują one zawsze optymalną jakość i efektywność spalania, a także zwiększają opłacalność ogrzewania lub podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Co więcej, piec na ekogroszek to urządzenie w dużym stopniu zautomatyzowane, dlatego zapewnia także mnóstwo wygody. Po zasypaniu odpowiednio pojemnego zasobnika dobrym ekogroszkiem z niską zawartością popiołu kotłownię można odwiedzać nawet raz na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zaleca producent), gdyż za cały proces spalania będzie odpowiadać nowoczesny piec. Kolejną zaletą ekogroszku workowanego jest łatwość jego przechowywania. W połączeniu z kotłami klasy 5 lub ecodesign ma także nikły wpływ na środowisko naturalne, gdyż podczas spalania emituje do atmosfery znacznie mniejszą ilość pyłów niż w przypadku tradycyjnych pieców zasypowych. Ekogroszek jest także korzystnym finansowo rozwiązaniem.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup odpowiedniego paliwa nie jest prostym zadaniem, gdyż na rynku dostępnych jest wiele opałów, co utrudnia ostateczny wybór. Właśnie z tego względu warto zapoznać się z opiniami o węglu ekogroszku workowanym, które wiele mówią o jego jakości czy właściwościach użytkowych. Podczas oceny paliwa warto zwrócić uwagę na równą granulację oraz zawartość nadziarna i podziarna, najlepiej by ich ilość była bliska zera. Istotne są również badania laboratoryjne, na podstawie których można stwierdzić zawartość siarki, wilgoci całkowitej czy spiekalność, które prowadzimy w akredytowanym laboratorium. Warto także wybierać suchy ekogroszek pakowany w workach, a nie luzem. Jest to dużo lepszy zakup, gdyż opakowania tego rodzaju są nie tylko poręczne i wygodne w transporcie i przechowywaniu, ale również dają lepszą ochroną przed wilgocią. Na podstawie powyższych wniosków znacznie lepiej jest kierować się parametrami i informacjami znajdującymi się na etykiecie niż niską ceną ekogroszku, która może świadczyć o równie niskiej jakości.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Wiele firm oferujących paliwo nie przykłada dużej wagi do każdego etapu produkcji, przez co proponowany opał często charakteryzuje się niską jakością i nie spełnia potrzeb i oczekiwań współczesnych klientów. Zupełnie inaczej jest w naszym przypadku. Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek workowany w Krakowie jako renomowany producent, gwarantując przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Selekcjonujemy półprodukty jeszcze na kopalni oraz dokładamy wszelkich starań do procesu przesiewania, kruszenia i workowania za pomocą certyfikowanych wagoworkownic w polipropylenowe worki zabezpieczające przed wilgocią. Urządzenia te gwarantują zgodność wagi z etykietą. Nasze paliwo jest badane w laboratoriach i na podstawie otrzymanych danych możemy dać pewność naszym klientom, że dokonują doskonałej inwestycji, która szybko się zwróci.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kraków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krakowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferta hurtu ekogroszku w Krakowie jest skierowana dla osób prywatnych i firmowych, które potrzebują dużej ilości paliwa w sezonie grzewczym, niezbędnego do ogrzania obiektów o dużej powierzchni. Doskonałym przykładem są galerie handlowe, szkoły, przedszkola czy hotele i pensjonaty. Ponadto naszym dystrybutorom zapewniamy stałą dostawę oraz atrakcyjne ceny hurtowe ekogroszku workowanego, co pozwala na rozwój prowadzonej przez siebie działalności. Aby z nami współpracować wystarczy mieć do dyspozycji utwardzony plac oraz wózek widłowy i samochód z windą bądź dźwigiem HDS.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do