ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tarnobrzegu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tarnobrzegu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Tarnobrzegu? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Tarnobrzeg znajdziesz wiele wariantów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury materiały opałowe jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tarnobrzeg, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tarnobrzeg

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tarnobrzegu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do