ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Słupsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Słupsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Słupsk? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Słupsk możesz znaleźć wiele wariantów paliwa, które cechują się innymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość kupić sprawdzony oraz wydajny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Słupsku, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Słupsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Słupsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do