ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rypinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rypinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Rypin? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Rypinie dostępnych jest kilka odmian opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Rypin, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rypin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rypinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do