ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bogatyni.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bogatyni i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w mieście Bogatynia? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Bogatynia można zaopatrzyć się w wiele odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Bogatynia, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bogatynia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bogatyni? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do