ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ząbkowicach Śląskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ząbkowicach Śląskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Ząbkowice Śląskie? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz doskonałe parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w mieście Ząbkowice Śląskie można zaopatrzyć się w kilka typów materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić pewny i wydajny opał bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Ząbkowicach Śląskich, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ząbkowice Śląskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ząbkowicach Śląskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do