ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mielcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mielcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium w Mielcu? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie odznacza się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższa wilgotność oraz lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Mielec znajdziesz wiele typów materiału opałowego, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do cech opału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w Mielcu, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mielec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mielcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do