ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ostrowie Wielkopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Ostrów Wielkopolski? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas cechuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i magazynach w Ostrowie Wielkopolskim możesz znaleźć kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić dobry i wydajny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów doświadczonych i działających od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Ostrowie Wielkopolskim, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ostrów Wielkopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ostrowie Wielkopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do