ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Janikowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Janikowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Janikowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie odznacza się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Janikowie dostępnych jest kilka odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w całym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest również poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Janikowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom i znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Janikowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Janikowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do