ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pruszkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pruszkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Pruszków? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych placówkach w Pruszkowie znajdziesz kilka wariantów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zakupić dobry, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Pruszków, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów i znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pruszków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pruszkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do