ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łasku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łasku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Łasku? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Łasku można zakupić wiele odmian opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić sprawdzony oraz efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z produktów renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Łask, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łask

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łasku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do