ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rąbce-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rąbce-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Rabka-Zdrój? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższa wilgoć i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Rabka-Zdrój można zaopatrzyć się w wiele typów paliwa, które odznaczają się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Rąbce-Zdroju, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów i optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rabka-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rąbce-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do