ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wieluniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wieluniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Wieluń? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To również niższa zawartość wilgoci czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Wieluniu możesz znaleźć wiele odmian materiału opałowego, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić sprawdzony i wydajny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając dany produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrą praktyką jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Wieluniu, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wieluń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wieluniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do