ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Poniatowej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Poniatowej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Poniatowej? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Poniatowej znajdziesz kilka wariantów materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość nabyć sprawdzony oraz wydajny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać wysokiej klasy ekogroszek workowany w Poniatowej, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom i znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Poniatowa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Poniatowej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do