ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wieliczce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wieliczce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Wieliczka? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Wieliczka możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zamówić sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscowościach w naszym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wieliczka, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wieliczka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wieliczce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do