ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łańcucie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łańcucie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Łańcut? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również niższa wilgoć czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Łańcut znajdziesz wiele typów opału, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić dobry, a zarazem wydajny opał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło opału będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w Łańcucie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łańcut

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łańcucie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do