ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zdzieszowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zdzieszowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Zdzieszowicach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Zdzieszowice możesz znaleźć wiele wariantów materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zamówić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest użycie produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Zdzieszowicach, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zdzieszowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zdzieszowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do