ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kępnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kępnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Kępnie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Kępnie można nabyć kilka wariantów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest stałe – niska cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony i ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kępno, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kępno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kępnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do