ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Wschowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Wschowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Wschowa? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Wschowa dostępnych jest wiele typów opału, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć sprawdzony i efektywny opał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany we Wschowie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wschowa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Wschowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do