ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ustroniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ustroniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Ustroń? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w mieście Ustroń możesz znaleźć wiele typów paliwa, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony oraz wydajny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest również sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w Ustroniu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ustroń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ustroniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do