ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Działdowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Działdowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Działdowo? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Działdowie można zakupić wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, przez co możesz nabyć dobry i wydajny opał bez nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w Działdowie, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Działdowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Działdowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do