ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Libiążu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Libiążu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Libiąż? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Libiążu możesz znaleźć wiele typów materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić dobry, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrą praktyką jest ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Libiąż, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów i znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Libiąż

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Libiążu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do