ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Głogowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Głogowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Głogów? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym asortymencie charakteryzuje się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to także niższa zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Głogowie znajdziesz wiele rodzajów opału, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość zamówić sprawdzony i efektywny opał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Głogowie, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Głogów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Głogowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do