ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Opolu Lubelskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Opolu Lubelskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Opole Lubelskie? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Opole Lubelskie można nabyć wiele odmian materiału opałowego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość zamówić dobry oraz wydajny opał bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy także sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Opole Lubelskie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Opole Lubelskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Opolu Lubelskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do