ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wasilkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wasilkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Wasilkowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania znacznie większą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgotność oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Wasilkowie dostępnych jest wiele rodzajów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zakupić dobry oraz wydajny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Wasilkowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wasilków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wasilkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do