ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łobzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łobzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Łobzie? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższa wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i składach opału w mieście Łobez możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zakupić sprawdzony i ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany opał, należy przeanalizować jego parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem używania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Łobzie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności wysoki standard i znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łobez

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łobzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do