ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żychlinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żychlinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w Żychlinie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to również niższa wilgotność czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w Żychlinie można zaopatrzyć się w wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić sprawdzony i efektywny opał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Żychlin, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żychlin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żychlinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do