ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czeladzi.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czeladzi i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego ekogroszku premium w Czeladzi? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych placówkach w mieście Czeladź można nabyć wiele wariantów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić pewny, a zarazem wydajny opał bez wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Czeladź, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czeladź

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czeladzi? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do