ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tłuszczu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tłuszczu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Tłuszcz? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również niższa wilgotność czy lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Tłuszcz można zaopatrzyć się w wiele wariantów paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony i ekonomiczny materiał bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Tłuszcz, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów i znakomite parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tłuszcz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tłuszczu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do