ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Drawsku Pomorskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Drawsku Pomorskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Drawsku Pomorskim? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgoć czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i magazynach w Drawsku Pomorskim można zakupić kilka rodzajów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry i wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Drawsku Pomorskim, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi celami są przede wszystkim najwyższy standard oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Drawsko Pomorskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Drawsku Pomorskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do