ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowym Tomyślu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowym Tomyślu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Nowy Tomyśl? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i składach opału w mieście Nowy Tomyśl dostępnych jest kilka rodzajów opału, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony oraz efektywny materiał bez nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Nowy Tomyśl, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim najwyższy poziom oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowy Tomyśl

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowym Tomyślu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do