ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Trzemesznie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Trzemesznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Trzemeszno? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Trzemeszno dostępnych jest wiele rodzajów paliwa, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry, a jednocześnie efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miastach w całym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Trzemesznie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących 25 kg opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Trzemeszno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Trzemesznie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do