ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wiśle.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wiśle i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Wisła? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie odznacza się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Wisła znajdziesz kilka rodzajów paliwa, które charakteryzują się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość zakupić pewny, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wisła, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wisła

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wiśle? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do