ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kluczborku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kluczborku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Kluczbork? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące cechy techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie online i składach opału w Kluczborku dostępnych jest wiele typów opału, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Kluczborku, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kluczbork

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kluczborku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do