ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wodzisławiu Śląskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wodzisławiu Śląskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Wodzisławiu Śląskim? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na portalu internetowym i składach opału w Wodzisławiu Śląskim dostępnych jest wiele typów opału, które cechują się różnymi właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wodzisław Śląski, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wodzisław Śląski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wodzisławiu Śląskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do