ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Policach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Policach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Policach? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące cechy techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i składach opału w Policach dostępnych jest wiele odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość nabyć dobry i efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Police, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Police

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Policach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do