ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Odolanowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Odolanowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Odolanów? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Odolanów możesz znaleźć wiele typów paliwa, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość zamówić dobry, a zarazem ekonomiczny opał bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto przeanalizować jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Odolanów, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Odolanów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Odolanowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do