ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sosnowcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sosnowcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Paliwo węglowe mające największą wartość opałową – węgiel ekogroszek, produkowane przez firmę TOP ekogroszek, posiada znakomite parametry. Przewyższają one normy zawarte w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek standardowo ma 5-25 mm uziarnienia, nieco ponad 24 MJ/kg wartości opałowej, zawartość popiołu do 12%, zasiarczenie nie większe niż 1,2%, wilgotność maksymalnie 15%, zaś zdolność spiekania do 25 RI. Firma opracowała i sprzedaje najlepszy ekogroszek obecnie dostępny na polskim rynku. Jest to ekogroszek premium, którego parametry są lepsze niż zwykłego ekogroszku. Mieszkańcy Sosnowca otrzymują więc do wyboru świetny jakościowo ekogroszek. Sprzedaż naszego ekogroszku workowanego i luzem prowadzimy w punktach znajdujących się w granicach administracyjnych miasta. Ceny ekogroszku zarówno w opakowaniu jak i bez opakowania są przystępne. Po zakup ekogroszku zapraszamy do najbliżej położonego punktu sprzedaży w Sosnowcu. Zakupu można dokonać, korzystając z naszej strony internetowej.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Nowoczesne paliwo węglowe, jakim jest ekogroszek, najlepiej sprawdzi się przy spalaniu w specjalnych, przeznaczonych dla niego piecach. Są to piece klasy 5, posiadające podajnik rynnowy lub rusztowy. Te nowoczesne piece, opalane dobrym ekogroszkiem, emitują znacznie mniej pyłów i dymu w porównaniu z paliwem węglowym gorszej jakości spalanym w piecach zasypowych starszych typów. Nowoczesne piece na ekogroszek umożliwiają optymalny przebieg procesu spalania, co pozwala też na często radykalny spadek wydatków na ogrzewanie konkretnego obiektu oraz podgrzanie wody. Ponieważ nasz najwyższej jakości węgiel opałowy ulega spalaniu w znacznym stopniu, pozostawia tylko śladowe ilości popiołu i nie zanieczyszcza pieca. Przyczynia się więc do oszczędności czasu potrzebnego na obsługę, czyszczenie i konserwację pieca oraz całego układu grzewczego. Ekogroszek workowany bądź sprzedawany luzem jest więc paliwem niezwykle wydajnym, obniżającym koszty ogrzewania, a przy tym ekologicznym.

Jaki ekogroszek wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Najlepszy pod względem jakości ekogroszek charakteryzuje się dużą granulacją, czyli niską zawartością podziarna i nadziarna, a także jak najniższą wilgotnością. Dokładne określenie jakości węgla ekogroszku jest jednak możliwe dopiero po przebadaniu w laboratorium takich jego parametrów jak spiekalność, zasiarczenie i wilgoć całkowita. Im mniejsze zawilgocenie, czyli im bardziej suchy ekogroszek, tym bardziej jest on wartościowy. Jako renomowana firma produkujemy i sprzedajemy tylko najwyższej jakości ekogroszek workowany oraz luzem. Co do ceny ekogroszku, to cena produktu workowanego przewyższa tylko nieznacznie cenę sprzedawanego luzem. Ponieważ jednak worek umożliwia zachowanie przez długi czas najlepszych parametrów paliwa, zwłaszcza zaś chroni je przed zawilgoceniem, toteż bardziej opłaca się kupować ekogroszek w workach.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jako renomowana firma TOP ekogroszek przykłada ogromną wagę do zapewnienia klientom w Sosnowcu ekogroszku najwyższej jakości. Selekcjonujemy starannie surowiec, kruszymy, przesiewamy i workujemy przy pomocy dokładnych wagoworkownic. Odbiorcy z Sosnowca otrzymają najwyższej jakości ekogroszek workowany w opakowaniu 25 kg bądź luzem. Każdą partię ekogroszku producent bada dokładnie w specjalistycznych laboratoriach. Suchy ekogroszek jest pakowany w worki z polipropylenu, zapewniające oddychanie i zapobiegające zawilgoceniu. Dzięki utrzymaniu w stanie suchym pakowanego ekogroszku cena za tonę tego paliwa jest niezwykle korzystna.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sosnowiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sosnowcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Jeżeli zużycie ekogroszku do ogrzania obiektu wymaga zużycia znacznych jego ilości, prosimy o kontakt dla zasięgnięcia informacji o hurtowych cenach ekogroszku workowanego oraz sprzedawanego luzem w Sosnowcu. Prowadząc działalność gospodarczą, można rozpocząć z nami współpracę przy sprzedaży w detalu i hurcie ekogroszku w Sosnowcu. Wystarczy utwardzony plac, wózek widłowy, samochód z HDS-em. TOP ekogroszek udzieli wszelkiego wsparcia, zaopatrzy w towar, niezbędną wiedzę i banery reklamowe ekogroszek ceny hurtowe lub ekogroszek hurt-detal.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do