ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kościerzynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kościerzynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Kościerzyna? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się już od pierwszych momentów używania o wiele wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Kościerzynie możesz znaleźć wiele wariantów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić pewny oraz ekonomiczny opał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również przeczytać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Kościerzyna, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących 25 kg opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kościerzyna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kościerzynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do