ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sierpcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sierpcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Sierpcu? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To także niższa wilgotność czy lepsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i składach opału w Sierpcu możesz znaleźć kilka rodzajów materiału opałowego, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość nabyć pewny, a zarazem wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Sierpc, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sierpc

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sierpcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do