ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Stalowej Woli.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Stalowej Woli i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Stalowa Wola? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższa zawartość wilgoci oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Stalowa Wola można zakupić wiele wariantów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić sprawdzony oraz wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Stalowej Woli, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy standard oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Stalowa Wola

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Stalowej Woli? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do