ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chorzowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chorzowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Chorzowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Chorzów dostępnych jest wiele wariantów materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Chorzów, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chorzów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chorzowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do