ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Knurowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Knurowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Knurów? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Knurów znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość nabyć pewny oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do używania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie produktów sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Knurowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Knurów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Knurowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do