ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Węgorzewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Węgorzewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Węgorzewie? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i składach opału w Węgorzewie znajdziesz wiele wariantów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego domowego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Węgorzewie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Węgorzewo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Węgorzewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do