ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Strzegomiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Strzegomiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Strzegomiu? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i składach opału w Strzegomiu znajdziesz wiele typów materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi cechami. Jedno jest niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość kupić pewny oraz efektywny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miastach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Strzegomiu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom i znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Strzegom

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Strzegomiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do