ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Złotoryi.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Złotoryi i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Złotoryja? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Złotoryja dostępnych jest kilka rodzajów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry, a zarazem efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w Złotoryi, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Złotoryja

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Złotoryi? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do