ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Starachowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Starachowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Starachowice? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższa wilgoć czy lepsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Starachowicach możesz znaleźć kilka typów materiału grzewczego, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć pewny, a zarazem wydajny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miejscach w Polsce, stawianie na neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Starachowice, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Starachowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Starachowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do