ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kożuchowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kożuchowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Kożuchowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Kożuchów znajdziesz wiele rodzajów paliwa, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić pewny, a zarazem wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kożuchowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kożuchów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kożuchowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do