ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Elblągu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Elblągu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Ekogroszek premium dostępny w naszym sklepie od lat spełnia oczekiwania i potrzeby wymagających klientów, dla których liczy się przede wszystkim wysoka jakość. Paliwo naszej produkcji wyróżnia się doskonałymi parametrami, dlatego jest uznawane za najlepszy ekogroszek workowany w Elblągu i nie tylko, gdyż działamy na terenie całej Polski. Paliwo spełnia wszelkie obowiązujące normy stawiane przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych, wedle którego węgiel ekogroszek powinien mieć uziarnienie w zakresie 5-25 mm, zawierać nie więcej niż 12% popiołu i mniej niż 1,2% siarki, a także mieć wartość opałową wyższą niż 24 MJ/kg. Istotny jest również fakt, że zawartość wilgoci nie powinna przekraczać 15%, a wartość zdolności spiekania może wynosić maksymalnie 25 RI. Ekogroszek na sprzedaż w Elblągu to doskonała inwestycja również ze względu na niewysoki koszt zakupu. Cena ekogroszku jest bardzo atrakcyjna i z pewnością nie nadwyręży budżetu domowego czy firmowego.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek workowany jako węgiel opałowy znakomicie sprawdzi się w sezonie grzewczym, gdyż wyróżnia się wieloma zaletami, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Paliwo to w połączeniu z piecami klasy 5 lub ecodesign charakteryzuje się niską emisją pyłów, dużą ekonomią oraz wysokim stopniem automatyzacji podczas spalania w piecu na ekogroszek. Samo jego spalanie jest bardzo komfortowe, wydajne i optymalne, gdyż urządzenie grzewcze samo reguluje swoją pracę, dzięki czemu wizyty w kotłowni można ograniczyć nawet do jednego razu na dwa tygodnie w przypadku dużych zasobników i dobrego ekogroszku o niskiej zawartości popiołu. Aby zapewnić maksymalną niezawodność i bezawaryjność warto pamiętać o regularnym czyszczeniu kotła, zgodnie z zaleceniami producenta.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przed zakupem konkretnego paliwa warto poznać opinie o ekogroszku, gdyż zazwyczaj są one bardzo przydatne ze względu na konkretne informacje w nich zawarte pochodzące z pierwszej ręki. Wybrany ekogroszek workowany powinien wyróżniać się doskonałymi parametrami użytkowymi, zatem mieć jak najrówniejszą granulację oraz najmniejszą ilość nadziarna. Istotna jest również ocena węgla ekogroszku pod względem wilgotności przemijającej i całkowitej, spiekalności zgodnej z certyfikatem i informacjami widocznymi na etykiecie, a także zawartości siarki. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup suchego ekogroszku, który gwarantuje zachowanie optymalnej wilgoci i tym samym doskonale się spala. Ważny jest również sposób przechowywania, dlatego warto wybierać nowoczesne paliwo węglowe w workach TOP ekogroszek, które chronią przed negatywnym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także ułatwiają jego transport i przechowywanie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na cenę ekogroszku, która w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jesteśmy renomowanym producentem ekogroszku workowanego w Elblągu, dlatego też od lat oferujemy naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości nowoczesne paliwo węglowe, cieszące się doskonałą opinią na rynku. Dbamy o każdy etap produkcji, w tym również o staranne przesiewanie, kruszenie i odpowiednie workowanie w workach oddychających wykonanych z polipropylenu, używając przy tym certyfikowanych wagoworkownic. Tego rodzaju urządzenia zawsze gwarantują zgodność wagi ekogroszku z etykietą. Produkowane paliwo badamy w laboratoriach i skutecznie zabezpieczamy je przed wilgocią przechowując w magazynach. Wśród zalet oferowanego przez nas paliwa warto także wymienić cenę za tonę ekogroszku, która jest bardzo korzystna w stosunku do wysokiej jakości.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Elbląg

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Elblągu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy również hurt ekogroszku w Elblągu, który powstał z myślą o przedsiębiorcach i właścicielach dużych obiektów oraz wielorodzinnych gospodarstwach domowych, w których występuje zapotrzebowanie na duże ilości paliwa. Oferowany ekogroszek workowany jest również dedykowany dla dystrybutorów dysponującym utwardzonym placem i odpowiednimi urządzeniami (wózki widłowe, samochody z HDS lub windą), których możemy zaopatrzyć w towar proponując ekogroszek w cenach hurtowych oraz przekazując całe know-how i wiedzę zdobytą na przestrzeni wieloletniej obecności na rynku, a także zapewniając pomoc podczas tworzenia biznesplanu. Możemy także zaproponować działania reklamowe, które dodatkowo wyróżnią ofertę na tle konkurencji.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do