ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łowiczu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łowiczu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Łowicz? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Łowiczu można zaopatrzyć się w wiele rodzajów materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić pewny i wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Łowiczu, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łowicz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łowiczu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do